W dniu 1 czerwca studenci drugiego roku administracji odbyli wizytę studyjną i szkolenie w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Studenci mieli okazję zapoznać się z działaniami jakie prowadzone są w Centrum Poradnictwa Zawodowego. Dowiedzieli się jak skutecznie aplikować na oferty pracy, na co zwrócić uwagę podczas spotkania z rekruterem. Studenci wzięli również udział w szkoleniu z zakresu przedsiębiorczości "Działalność nierejestrowa - ABC przedsiębiorczości". Opiekunem grupy była dr Agnieszka Opalińska.
